top of page

agenda  

zaterdag 9 december 2023 | 16:00 uur

Kerkje Blauwkapel, Utrecht

Jong geleerd

Cugnon Consort en solisten van Cugnon Junior Consort

Werken van Bach en Telemann

Meer informatie

Reserveren

-----

zondag 10 december 2023 | 15:00 uur

Historisch Kerkje, Ritthem

Jong geleerd

Cugnon Consort en solisten van Cugnon Junior Consort

Werken van Bach en Telemann

Reserveren

----

zondag 17 december 2023 | 15:00 uur

Kerkje van Burgh, Burgh-Haamstede

Jong geleerd

Cugnon Consort en solisten van Cugnon Junior Consort

Werken van Bach en Telemann

Reserveren

-----

vrijdag 29 december 2023 | 17:00 uur

Heische Hoeve, Heeswijk-Dinther

Openingsconcert Cugnon International Chamber Music Festival

Cugnon Junior presenteert!

Toegang gratis

Reserveren via cugnonproject@gmail.com

-----

vrijdag 29 december 2023 t/m woensdag 3 januari

Heische Hoeve, Heeswijk-Dinther

Cugnon International Chamber Music Festival

 

Concerten gratis toegankelijk

Concertdata en tijden volgen zsm

-----

maandag 1 januari 2024 | 16:00 uur

Gasthuiskapel, Zaltbommel

Jong geleerd

Cugnon Consort en solisten van Cugnon Junior Consort

Werken van Bach en Telemann

Reserveren

-----

zaterdag 24 februari 2024 | 16:00 uur

Kerkje Blauwkapel, Utrecht

Romeo en Julia

Cugnon Project

Werken van Prokofiev en Stravinsky

Reserveren binnenkort mogelijk

-----

zondag 25 februari 2024 | 15:00 uur

Historisch Kerkje, Ritthem

Romeo en Julia

Cugnon Project

Werken van Prokofiev en Stravinsky

Reserveren binnenkort mogelijk

----

zondag 3 maart 2024 | 15:00 uur

Kerkje van Burgh, Burgh-Haamstede

Kwartet!

Cugnon Project

Duo, trio en kwartet

Reserveren binnenkort mogelijk

-----

zondag 14 april 2024 | 15:00 uur

Kerkje van Burgh, Burgh-Haamstede

Dansen aan het water

Cugnon Junior Consort

Werken van Handel en Schubert

Reserveren binnenkort mogelijk

----

zondag 12 mei 2024 | 15:00 uur

Kerkje van Burgh, Burgh-Haamstede

A Concert Tale of Two Cities

Cugnon Consort

Werken van Britten en Wilson

Reserveren binnenkort mogelij

----

zaterdag 25 mei 2024 | 16:00 uur

Kerkje Blauwkapel, Utrecht

A Concert Tale of Two Cities

Cugnon Consort

Werken van Britten en Wilson

Reserveren binnenkort mogelijk

-----

zondag 26 mei 2024 | 15:00 uur

Historisch Kerkje, Ritthem

A Concert Tale of Two Cities

Cugnon Consort

Werken van Britten en Wilson

Reserveren binnenkort mogelijk

14581488_900006713464602_531823155524184

archief

2023

-----

zondag 1 oktober 2023 | 15:00 uur

Historisch Kerkje, Ritthem

De eerste en de laatste: Schubert

Cugnon Project

Kwartetten van Franz Schubert

----

zaterdag 30 september 2023 | 16:00 uur

Lutherse Kerk, Utrecht

De eerste en de laatste: Schubert

Cugnon Project

Kwartetten van Franz Schubert

----

vrijdag 1 september 2023 | 20:00 uur

Landgoed Zonneheuvel, Doorn

Dansen aan het water

Cugnon Junior Consort

Werken van Handel en Schubert

----

 

zondag 3 september 2023 

Muziektent, Zaltbommel

Dansen aan het water

Cugnon Junior Consort

Werken van Handel en Schubert

----

maandag 14 augustus t/m vrijdag 18 augustus 2023 

Cugnon, België

Cugnon Junior Summer School

Concertdata volgen z.s.m.

----

zaterdag 27 mei 2023 | 16:00 uur

Kerkje Blauwkapel, Utrecht

De eerste en de laatste: Sibelius

Kwartetten van Jean Sibelius

Leonoor van de Merwe, Chris Duindam, Anna Steenhuis en Nina Zuure | viool

Hannah Donohoe | altviool

Oliver Parr | cello

Reserveren via deze link

-----

zondag 28 mei 2023 | 15:00 uur

Historisch Kerkje, Ritthem

De eerste en de laatste: Sibelius

Kwartetten van Jean Sibelius

Leonoor van de Merwe, Chris Duindam, Anna Steenhuis en Nina Zuure | viool

Hannah Donohoe | altviool

Oliver Parr | cello

Reserveren via Theaters aan zee

 

vrijdag 5 mei 2023 | 16:00 uur

Torenzaal, Domplein 4, Utrecht

Cugnon Junior presenteert!

Met werken van Schubert, Mozart, Schumann, Bacewicz, Jacob en Dvorak.

Toegang gratis

 

donderdag 13 april 2023 | 20:00 uur

Grote Kerk, Epe

Kwintet met Carla Leurs

Strijkkwintetten van Bruch en Mendelssohn

Carla Leurs en Anna Steenhuis | viool

Hannah Donohoe en Ursula Sarnthein  | altviool

Oliver Parr | cello

Reserveren via Cultureel Platform Epe

 

zaterdag 11 maart 2023 | 16:00 uur

Kerkje Blauwkapel, Utrecht

'Handel with care'

Aria's en concerti grossi van Handel, verweven tot een mini-opera in één akte

Rosina Fabius, mezzosopraan

Cugnon Consort:

Anna Steenhuis, Rebecca Gardiner, Leonoor van de Merwe, Rens Claerhoudt en Nina Zuure | viool

Hannah Donohoe | altviool

Matthias Naegele | cello

Boris Kwant | contrabas

Reserveren via deze link

zondag 12 maart 2023 | 15:00 uur

Historisch Kerkje, Ritthem

'Handel with care'

Aria's en concerti grossi van Handel, verweven tot een mini-opera in één akte

Rosina Fabius, mezzosopraan

Cugnon Consort:

Anna Steenhuis, Rebecca Gardiner, Leonoor van de Merwe, Rens Claerhoudt en Nina Zuure | viool

Hannah Donohoe | altviool

Matthias Naegele | cello

Boris Kwant | contrabas

Reserveren via deze link

zondag 26 februari 2023 | 16:00 uur

Gasthuiskapel, Zaltbommel

De eerste en de laatste: Sibelius

Kwartetten van Jean Sibelius

zondag 12 februari 2023 | 15:30 uur

Dorpskerk, Haren

Stad en Land

Sextetten van Tchaikovsky en Beethoven

Cugnon Project 

Danna Paternotte, Chris Duindam, Anna Steenhuis | viool

Richard Wolfe, Jeltje Quirijnen | altviool

Matthias Naegele, Guus Fabius | cello

2022

dinsdag 27 december 2022 t/m dinsdag 3 januari 2023

Heeswijk-Dinther

Cugnon International Chamber Music Festival - 10e editie

Cugnon Project, Cugnon Consort, Cugnon Junior en Cugnon Junior Consort

vrijdag 30 december 2022 | 13:30

De Heische Hoeve, Heideweg 1a, Loosbroek

vrijdag 30 december 2022 | 20:00

Huisconcert, Houterdsedijk 23, Schijndel

zaterdag 31 december 2022 | 14:00

De Heische Hoeve, Heideweg 1a, Loosbroek

zondag 1 januari 2023 | 16:00

Gasthuiskapel, Gasthuisstraat 34, Zaltbommel

maandag 2 januari 2023 | 14:30

Huisconcert, Houterdsedijk 23, Schijndel

zaterdag 17 december 2022 | 16:00 uur

Kerkje Blauwkapel, Utrecht

Jong geleerd

Cugnon Consort en Cugnon Junior Consort

Emily van Baaren, Pieter Streefkerk, Valérie Langendonck, Eline van Dijk, Hebe Mensinga, Anna Steenhuis, Chris Duindam en Anna Sophie Torn | viool

Dubbelconcerten van Antonio Vivaldi

zondag 18 december 2022 | 15:00 uur

Historisch Kerkje, Ritthem

Jong geleerd

Cugnon Consort en Cugnon Junior Consort

Emily van Baaren, Pieter Streefkerk, Valérie Langendonck, Eline van Dijk, Hebe Mensinga, Anna Steenhuis, Chris Duindam en Anna Sophie Torn | viool

Dubbelconcerten van Antonio Vivaldi

zaterdag 29 oktober | 16:00 uur

Kerkje Blauwkapel, Utrecht

Stad en land

Sextetten van Tchaikovsky en Beethoven

Chris Duindam, Alethea Wittmer, Anna Steenhuis, Nina Zuure | viool

Hannah Donohoe, Jeltje Quirijnen | altviool

Guus Fabius, Matthias Naegele | cello

zondag 30 oktober | 15:00 uur

Historisch kerkje, Ritthem

Stad en land

Sextetten van Tchaikovsky en Beethoven

Chris Duindam, Alethea Wittmer, Anna Steenhuis, Nina Zuure | viool

Hannah Donohoe, Jeltje Quirijnen | altviool

Guus Fabius, Matthias Naegele | cello

zondag 4 september | 20:00 uur

Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam

Cugnon Junior Consort 

Uit Vivaldi's Vier Jaargetijden: La Primavera, L'Estate

Valérie Langendonk | viool

Eline van Dijk | viool

Cugnon Junior Consort

 

zaterdag 14 mei | 20:00 uur

Kerkje van Hien, Hien

In C

Kwintetten van Mozart en Beethoven

Carla Leurs, Chris Duindam | viool

Emma van Schoonhoven, Hannah Donohoe | altviool

Emma Besselaar | cello

zondag 15 mei | 15:00 uur

Voorhavenconcerten, Edam

In C

Kwintetten van Mozart en Beethoven

Carla Leurs, Chris Duindam | viool

Emma van Schoonhoven, Hannah Donohoe | altviool

Emma Besselaar | cello

Reserveren via: : www.voorhavenconceren.nl

zondag 22 mei | 11:00 uur

Marnixzaal, Domplein, Utrecht

In C

Kwintetten van Mozart en Beethoven

Carla Leurs, Chris Duindam | viool

Emma van Schoonhoven, Hannah Donohoe | altviool

Emma Besselaar | cello

Reserveren via dit formulier

zondag 22 mei | 16:00 uur

Gasthuiskapel, Zaltbommel

In C

Kwintetten van Mozart en Beethoven

Carla Leurs, Chris Duindam | viool

Emma van Schoonhoven, Hannah Donohoe | altviool

Emma Besselaar | cello

Reserveren via:  https://www.engelenbakzaltbommel.nl

zondag 29 mei | 15:00 uur

Historisch Kerkje, Ritthem

In C

Kwintetten van Mozart en Beethoven

Carla Leurs, Chris Duindam | viool

Emma van Schoonhoven, Hannah Donohoe | altviool

Emma Besselaar | cello

 

zondag 20 februari | 16:00

Gasthuiskapel, Zaltbommel

'Händel with care' 

muziek uit aria's en concerti grossi van G. F. Händel

Rosina Fabius | mezzosopraan

Cugnon Consort:

Chris Duindam, Violetta Adamova, Rebecca Gardiner, Anna Steenhuis en Rens Claerhoudt | viool

Hannah Donohoe | altviool

Guus Fabius | cello

Daniël Muskitta | contrabas

reserveren via Gasthuiskapel

 

 

zondag 13 februari 

Historisch Kerkje, Ritthem

J. Haydn: Strijkkwartet op. 76 nr. 4 'Sunrise' 

F. Schubert: Strijkkwartet nr. 13 'Rosamunde'

Chris Duindam, Anna Steenhuis | viool

Hannah Donohoe | altviool

Mario Rio | cello

2021

vrijdag 8 oktober | 19:00 

Fort bij Nigtevecht, Abcoude

A. Dvořák: Romance in f, op. 11

F. Kreisler: Liebesleid en Liebesfreud
R. Vaughan Williams: Lark Ascending
P. de Sarasate: Zigeunerweisen

Carla Leurs | soloviool

Chris Duindam, Anna Steenhuis | viool

Ester Potjes | altviool

Mario Rio | cello

Peter Leerdam | contrabas

reserveren via NMF

zondag 17 oktober |  15:00 

Historisch kerkje, Ritthem

Cugnon Junior Consort

Chris Duindam | viool

Emma Besselaar | cello

reserveren via Theaters aan Zee

vrijdag 22 oktober | 20:00

't Mosterdzaadje, Santpoort-Noord

J. Haydn: Strijkkwartet op. 76 nr. 4 'Sunrise' 

F. Schubert: Strijkkwartet nr. 14 'der Tod und das Mädchen'

Chris Duindam, Anna Steenhuis | viool

Hannah Donohoe | altviool

Oliver Parr | cello

reserveren via 't Mosterdzaadje

zondag 24 oktober | 14:30

Landgoedcentrum, Vilsteren

J. Haydn: Strijkkwartet op. 76 nr. 4 'Sunrise' 

F. Schubert: Strijkkwartet nr. 14 'der Tod und das Mädchen'

Chris Duindam, Anna Steenhuis | viool

Hannah Donohoe | altviool

Oliver Parr | cello

reserveren via Kunstkring Ommen

2020

9 november | Historisch Kerkje, Ritthem

13 december | Gasthuiskapel, Zaltbommel

Beethoven: Symfonie no. 8 (1812)

 arr. voor strijkkwintet door S.A. Steiner (jaar  onbekend)

Vaughan Williams: Phantasy Quintet (1912)

24 oktober | Marnixzaal, Utrecht

25 oktober | Historisch Kerkje, Ritthem

Beethoven: Symfonie no. 7

(arr. voor strijkkwintet door S.A. Steiner)

18 oktober | DUMStadconcerten

De Utrechtse Muziekschool

Cugnon Junior presenteert!

 

27 september | Marnixzaal, Utrecht

Bruisend Bach

(dubbel) vioolconcerten van Bach

Cugnon Consort, met solisten:

 Anna Steenhuis, Olivia Scheepers & Chris Duindam | viool

 

5 september | Marnixzaal, Utrecht

6 september | Dorpshuis Ilpendam

kwintetten van Beethoven en Mendelssohn

31 juli | Muziek op de Dijk

De eerste en de laatste: Mendelssohn

Beethoven op Bezoek (online concertserie)

4 & 5 juli | Symfonie no. 7 

11 & 12 juli | Symfonie no. 8 

18 & 19 juli |  Symfonie no. 6 'Pastorale' 

in kamermuziekbezetting

14 mei | De Gelderland Fabriek (livestream)

De eerste en de laatste: Mendelssohn

18 april | Gasthuiskapel, Zaltbommel 

19 april | Historisch Kerkje, Ritthem 

De eerste en de laatste: Beethoven

(livestream)

7 maart | Gasthuiskapel, Zaltbommel

8 maart | Historisch kerkje, Ritthem

Composers recomposed

16 februari | Reestkerk, Balkbrug

2 februari | Historisch Kerkje, Ritthem

kwintetten van Bruckner en Mendelssohn met Carla Leurs

 

25 januari | Kerkje van Deil, Deil 

26 januari | Nieuwe Kerk, Zierikzee

Vivaldi&Rosina: een opera in vier seizoenen

Cugnon Consort en Rosina Fabius, mezzosopraan

 

2019 

27 december - 4 januari

9de Cugnon Internationaal Kamermuziekfestival

28 december | Cugnon Junior Presenteert! | Heische Hoeve

30 december | Abdij van Berne, Heeswijk-Dinther

1 januari |  H. Willibrorduskerk, Heeswijk-Dinther

2 januari | Heische Hoeve,  Loosbroek

22 december | Nieuwe Kerk, Zierikzee

Scrooge

 

14 december | Utrechts Conservatorium

Cugnon Junior presenteert!

 

29 november | Waalse Kerk, Breda

3 nov | Theater de Stoomfabriek, Dalfsen

Vivaldi's Vier Jaargetijden met Carla Leurs en het Cugnon Consort

21 sept | Pauluskerk, Baarn

pianotrio van Schubert

2 juni | Bartholomeus Gasthuis, Utrecht

Cugnon Junior Presenteert!, 

17 mei | Buurtkerk, Noordwijk aan Zee

18 mei | Nicolaïkerk, Utrecht

19 mei | Willem Tweezaal, 's Hertogenbosch

Vivaldi&Rosina: een opera in vier seizoenen

Cugnon Consort met Rosina Fabius

 

11 mei | Petrus Canisiuskerk, Nijmegen

12 mei | St. Johanneskerk de Doperkerk, Wageningen

begeleiding Musica Vocale

 

6 april | Gasthuiskapel, Zaltbommel

7 april | Historisch kerkje Ritthem

Een Tsjechisch Thuis

31 maart | Kasteel Eerde, Ommen

6 april | Fort bij Nigtevegt, Abcoude

Vivaldi's Vier Jaargetijden met Carla Leurs en het Cugnon Consort

10 maart | Kerkje van Deil

Cugnon Consort: Bach, Bach en nog eens Bach

3 maart | Bartholomeus Gasthuis, Utrecht 

Cugnon Junior presenteert!

23 februari | Bartholomeus Gasthuis, Utrecht

24 februari | Historisch Kerkje, Ritthem

Love Triangle

26 januari | Nicolaïkerk, Utrecht

3 februari | Dominicuskerk, Amsterdam

Begeleiding Kamerkoor d'Allure. Cugnon Consort, 

 

13 januari | Kapel Bovendonk, Hoeven

La Poesia della Musica,  Cugnon Consort.

12 januari | Bartholomeus Gasthuis, Utrecht

Souvenir de Cugnon

2018

27 december - 4 januari

8ste Cugnon Internationaal Kamermuziekfestival

21 december | Vestzaktheater, Son en Breughel

22 december | Geertekerk, Utrecht

Scrooge

8 december | Gasthuiskapel, Zaltbommel

9 december | Historisch kerkje Ritthem, Dorpsstraat 1, Ritthem

Octetten van Gade & Enescu

 

24 november | Nicolaïkerk, Utrecht

25 november | Waalse Kerk,  Amsterdam

begeleiding Hollands Vocaal Ensemble

9 november | Geertekerk, Utrecht 

11 november | Geertekerk, Utrecht

begeleiding Lustrumconcert Kamerkoor Decibelle

27 oktober | Bartholomeus Gasthuis, Utrecht

28 oktober |Historisch Kerkje Ritthem

De eerste en de laatste

7 oktober  | Utrechts Conservatorium

Cugnon Junior op de Nederlandse Viooldag

24 juni | Utrechts Conservatorium

Cugnon Junior presenteert! Cugnon Junior

25 mei | Geertekerk Utrecht

26 mei | Gasthuiskapel, Zaltbommel

Cugnon Consort: Tweemaal revolutie: Mozart en Webern

28 april | Gasthuiskapel, Zaltbommel

29 april | Oude Jeroenskerk, Noordwijk 

Cugnon Consort: Bruisend Bach

21 april | Kathedrale Koorschool, Utrecht

Cugnon Junior presenteert!

25 maart | Stichting ELF Huiskamerconcerten, Utrecht

3 maart | Gasthuiskapel, Zaltbommel

4 maart | Historisch Kerkje, Ritthem

Viva Viola

2017

27 december - 5 januari 

7de Cugnon Internationaal Kamermuziekfestival

2 december | Gasthuiskapel, Zaltbommel

3 december | Historisch kerkje Ritthem

Dag en Nacht - Cugnon Project

24 november | Waalse Kerk,Breda

5 november | Theater aan de Slinger, Houten

dansvoorstelling Dansschool OVKB

3 november | Theater de Dialoog, Ermelo

5 november | Historisch kerkje Ritthem

Groots en meeslepend 

15 oktober | Bartholomeus Gasthuis, Utrecht

Cugnon Consort: Vivaldi voor twee

30 september | Gasthuiskapel, Zaltbommel

1 oktober |  Historisch kerkje Ritthem

De eerste en de laatste,

10 augustus | Teatro G. Puccini, Altopascio (IT)

11 augustus | Pieve di San Gennaro, Capannori (IT)

 

1 juli | Nicolaïkerk, Utrecht

Cugnon Consort: Vivaldi voor Vier

10 juni | Bartholomeus Gasthuis, Utrecht 

Cugnon Consort: La Poesia della Musica

5 juni | Winkel van Sinkel, Utrecht

Cugnon Consort: Vivaldi's Vier Seizoenen

7 mei | Bartholomeus Gasthuis

Verjaardagsconcert

22 april | Bartholomeus Gasthuis, Utrecht 

Dag en Nacht

24 februari | Hurns Kerkje, Hurwenen

Viva Viola

2016 

27 december - 7 januari 

6de Cugnon Internationaal Kamermuziekfestival 

28 december | Klooster Annahof,  Schijndel

29 december | Heische Hoeve, Loosbroek

30 december | Abdij van Berne, Heeswijk-Dinther

1 januari | H. Willibrorduskerk, Heeswijk-Dinther

3 januari | Museum voor de religieuze kunst,  Uden

4 januari | Heische Hoeve, Loosbroek

4 januari | Gasthuiskapel, Zaltbommel

5 januari | Het Muzieklokaal, Utrecht

7 januari | Bartholomeus Gasthuis,  Utrecht

11 november | Geertekerk,  Utrecht

12 november | Bartholomeus Gasthuis, Utrecht

Cugnon Consort: Bruisend Bach

6 oktober | Muzieklokaal, Utrecht

3 november | Muzieklokaal, Utrecht

Cugnon-avond

1 oktober | Zocher Concert, Utrecht

24 september | Stadhuisbrug, Utrecht

Consort op straat!, Vivaldi: Vier jaargetijden

2 juli | Nicolaïkerk, Utrecht

Corelli en Locatelli

29 mei | Bartholomeus Gasthuis, Utrecht

Cugnon Project meets Cugnon Consort

15 april | Lutherse Kerk, Utrecht

16 april | Abdij van Berne, Heeswijk Dinther

Mozart en Webern met Carla Leurs en het Cugnon Consort

18 februari | Het Muzieklokaal, Utrecht

Viva Vivaldi

2015 

27 december - 3 januari

5de Cugnon International Chamber Music Festival

30 december | Abdij van Berne, Heeswijk Dinther

1 januari | H. Willibrorduskerk, Heeswijk

2 januari | Klooster Annahof,  Schijndel

2 januari | Heische Hoeve, Heeswijk Dinther

3 januari | Kasteel Heeswijk, Heeswijk 

28 november | Lutherse kerk, Utrecht

19 september | Bartholomeus Gasthuis, Utrecht

Brahms & Bier

31 mei | Theater Zimihc, Utrecht

 ‘Dansend door Vivaldi’s Vier Jaargetijden’.

    Samenwerkingsproject met Dansstudio OVKB

29 mei | Het Cenakel, Tilburg | De Vier Jaargetijden

8 februari | Bartholomeus Gasthuis, Utrecht

4 januari | Open Winterstage, Tivoli Vredenburg, Utrecht

 

2014

27 december - 3 januari

4de Cugnon Internationaal Kamermuziekfestival

30 december | Abdij van Berne, Heeswijk-Dinther

1 januari |  H. Willibrorduskerk, Heeswijk

2 januari | Klooster Annahof, Schijndel

3 januari | Heische Hoeve, Heeswijk Dinther

 

19 oktober | Bartholomeus Gasthuis, Utrecht | Herfstconcert

7 juni | Bartholomeus Gasthuis, Utrecht

Vivaldi - De Vier Jaargetijden

2 maart | Bartholomeus Gasthuis, Utrecht | Dvorak

 

2013

6 oktober | Bartholomeus Gasthuis,  Utrecht

 

2 juni | Bartholomeus Gasthuis, Utrecht 

Souvenir de Cugnon

bottom of page